top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDumeto .

Ucpaný odpad - kdy volat instalatéra

Aktualizováno: 3. 8. 2022


Jednou z nočních můr domácnosti je nepochybně ucpaný odpad. Zbytky jídla, vlasy, zvířecí chlupy, bláto a další věci, které je lepší touto odpadovou cestou vůbec nepouštět. Skvělou prevencí jsou ochranná sítka, ale nejsou všemocná. Co pak dělat, když už voda ne a ne odtéct?


Pokud nechcete za havarijní výjezd zbytečně platit docela slušnou sumu, je dobré jednou za čas provést kontrolu svého odpadu. Odborný instalatér dnes již dokáže pomocí speciální kamerové sondy zkontrolovat celou délku vaší kanalizace. Nalezené problémy ihned vyřeší a vy můžete zase v klidu spát.

Tohle na Vás až příliš zbytečná opatrnost? Pak některé lehčí případy si doma vyřešíte i sami. Existuje starý dobrý zvon nebo široká škála chemických čisticích prostředků nebo i ekologičtější varianta - jedlá soda s octem a horkou vodou, které problém docela úspěšně vyřeší. V obou případech je důležité dbát na bezpečnost a používat ochranné rukavice.


Když jste již doma zkusili vše výše zmíněné a problém přetrvává, nastala ta chvíle kdy volat odborníka. Ti mají již zkušenosti jak bezpečně a čistě zkontrolovat sifon odpadu, nebo uznají za vhodné použít tlakové čištění.


Pokud potřebujete odborníka, ale nevíte na koho se obrátit, tak jsme tady přímo pro Vás.

Stačí popsat problém a zcela zdarma Vám navrhneme řešení.

54 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page